O.S.K "Auto-Szkoła "Tomasz Toczek

• Street View
  • Mapa

Rozwiń

Ośrodek Szkolenia Kierowców AutoSzkoła świadczy usługi szkoleniowe od 25 lat. Systematycznie dążyliśmy do rozbudowy naszego zaplecza szkoleniowego oraz floty pojazdów. Obecnie dysponujemy szeroką gamą samochodów osobowych, ciężarowych oraz autobusów. Oferujemy szkolenia kandydatów na kierowców kategorii: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D. Posiadamy nowoczesne sale szkoleniowe wyposażone w nowy sprzęt multimedialny, komputery z dostępem do internetu, który wykorzystujemy do prowadzenia szkoleń metodą e-learning. Kursy i szkolenia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów nauki jazdy oraz instruktorów doskonalenia techniki jazdy. Dbałość o wysoką jakość prowadzonych szkoleń, wysoką zdawalność oraz wysoki poziom obsługi kursantów pozwoliło na sukcesywny rozwój firmy.

Zapraszamy!

WPŁATY ZA KURS : Bank Spółdzielczy w Jarosławiu o/Kańczuga
57 9096 0004 2004 0037 1113 0001

WPŁATY ZA EGZAMIN : Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. O/Rzeszów
12 1930 1187 2710 0716 5373 0001

Branże:

• Edukacja i szkolnictwo / Nauka jazdy
  • Edukacja i szkolnictwo / Kursy i szkolenia

Zwiń

Link dojazdu

Wszystkie aktualności

Usługi

Zobacz wszystkie usługi

37-220 Kańczuga,
Węgierska 52a

504 268... 039więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Godziny otwarcia: otwarte teraz do 20:00

• Pn